Letërsi për fëmijë

Letërsi për fëmijë

 • Paraqit:
Rendit Nga:
Shfaq:
ALEKSANDRI I MADH

ALEKSANDRI I MADH

ALEKSANDRI I MADH PËRSHTATI: MINO MIL...

$4.50 Ex Tax: $4.50
DAVID KOPERFILD

DAVID KOPERFILD

DAVID KOPERFILD Autori: Charls Dicken...

$8.00 Ex Tax: $8.00
DON KISHOTI I MANÇES

DON KISHOTI I MANÇES

DON KISHOTI I MANÇES Ritreguar për fëmi...

$4.00 Ex Tax: $4.00
DY VJET PUSHIME

DY VJET PUSHIME

Dy vjet pushime Autor: Jules Verne ...

$6.00 Ex Tax: $6.00
E FSHEHTA E UNAZËS PREJ RUBINI

E FSHEHTA E UNAZËS PREJ RUBINI

E fshehta e unazës prej rubini Autor:...

$4.00 Ex Tax: $4.00
GRAMATIKA ËSHTË NJË KËNGË E BUKUR

GRAMATIKA ËSHTË NJË KËNGË E BUKUR

Gramatika është një këngë e bukur  ...

$3.00 Ex Tax: $3.00
GRATË E VOGLA

GRATË E VOGLA

Gratë e vogla Autor: L. M. Alcott ...

$3.00 Ex Tax: $3.00
GRUAJA E PYLLIT

GRUAJA E PYLLIT

Gruaja e Pyllit Autore: Theresa Thoml...

$5.00 Ex Tax: $5.00
HARRY POTTER DHE I BURGOSURI I AZKABANIT

HARRY POTTER DHE I BURGOSURI I AZKABANIT

HarrY PotTer  dhe i burgosuri i azk...

$8.00 Ex Tax: $8.00
HARRY POTTER DHE DHOMA E TË FSHEHTAVE

HARRY POTTER DHE DHOMA E TË FSHEHTAVE

Harry Potter dhe dhoma e të fshehta...

$7.00 Ex Tax: $7.00
HARRY POTTER DHE DHURATAT E VDEKJES

HARRY POTTER DHE DHURATAT E VDEKJES

Harry Potter dhe dhuratat e vdekjes...

$14.00 Ex Tax: $14.00
HARRY POTTER DHE GURI FILOZOFAL

HARRY POTTER DHE GURI FILOZOFAL

HarrY PotTer dhe Guri Filozofal  ...

$7.00 Ex Tax: $7.00
HARRY POTTER DHE KUPA E ZJARRIT

HARRY POTTER DHE KUPA E ZJARRIT

HarrY PotTer dhe kupa e zjarrit  ...

$12.50 Ex Tax: $12.50
HARRY POTTER DHE PRINCI GJAKPËRZIER

HARRY POTTER DHE PRINCI GJAKPËRZIER

Harry Potter dhe princi gjakpërzier...

$12.50 Ex Tax: $12.50
HARRY POTTER DHE URDHRI I FENIKSIT

HARRY POTTER DHE URDHRI I FENIKSIT

Harry Potter dhe urdhri i feniksit&...

$14.00 Ex Tax: $14.00

Botuesit tanë

 • Shtepia Botuese BotArt Shtepia Botuese BotArt
 • Shtepia Botuese Dudaj Shtepia Botuese Dudaj
 • UET PRESS UET PRESS
 • Argeta Argeta
 • Ambasada Franceze Ambasada Franceze
 • Botimet Ideart Botimet Ideart
 • SHTEPIA BOTUESE 55 SHTEPIA BOTUESE 55
 • Botime Kuteli Botime Kuteli
 • Bota-Shqiptare Bota-Shqiptare
 • BOTIMET FISHTA BOTIMET FISHTA
 • Onufri Onufri
 • SHTEPIA BOTUESE DITURIA SHTEPIA BOTUESE DITURIA
 • Shtepia Botuese MediaPrint Shtepia Botuese MediaPrint
 • Botime Pegi Botime Pegi
 • Extra Extra
 • Neraida Neraida
 • BOTIMET MORAVA BOTIMET MORAVA
 • Papirus Papirus

Rreth Nesh

"Ishte kaq mirë të mbante prane vetes një çaj të nxehtë, ndersa lexonte e lexonte, e heshtur në dhomën e vet. Librat i hapnin botë të reja dhe e lejonin të takonte njerëz të jashtëzakonshëm që kishin jetuar një jetë plot me aventura. Ajo udhëtonte në avullore me Joseph Conradin. Shkonte në Afrikë me Ernest Hemingwayn dhe në Indi me Kiplingun. I binte rrotull botës, ndërsa qendronte ulur në dhomën e saj në një fshat të vogël anglez. "
(Roal Dahl)

“Libraritë janë farmacitë e kulturës dhe të kujtesës. Por jane edhe një shërbim për gëzimin dhe kënaqësine e cdokujt"
(Francis Cataluccio)

Prandaj lind ky portal, i cili beson se intelekti shqiptar ka një të ardhme falë qytetarisë, profesionalizmit, dhe karakterit të cilat gjithashtu do t’i ndihmojnë shqiptarët të zenë vendin që u takon në botë. Portali synon t’u ofrojë qytetarëve shqipfolës, kudo ata ndodhen, një rang të gjerë librash duke përfshire këtu Artin, Shkencën, Politikën, Manuale Profesionale, Historinë, Letërsinë, Aktualitetin dhe çdo libër të vlefshëm për bibliotekën tuaj personale. Më tepër >>

Latest tweets